Blog

Realizacja 1 - Instalacja systemu solarnego

Realizacja 1 - Instalacja systemu solarnego

Instalacja solarna może być stosowana w kilku konfiguracjach w domowym systemie grzewczym. Od wspomagania instalacji c.w.u. po współpracę w ogrzewaniu domu. W zależności od potrzeb oraz komponentów instalacji grzewczej solary mogą pełnić różne funkcje.
Czytaj dalej
Prezentacje Dzierżoniowskie

Prezentacje Dzierżoniowskie

Nasza firma ABC Centrum 2 wzięła udział w Prezentacjach dzierżoniowskich, które odbyły się 24-25 września 2016.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko! Było nam bardzo miło gościć Państwa i móc w tak miłym gronie spędzić te dwa dni. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. 
Czytaj dalej
Systemy grzewcze Immergas

Systemy grzewcze Immergas

Systemy grzewcze oferowane przez Immergas to dwa modele paneli fotowoltaicznych (I-PV 250W i I-PV 300W) oraz rewolucyjny kolektor hybrydowy I-PVT 300W będąc połączeniem kolektora słonecznego płaskiego z modułem fotowoltaicznym. Dzięki temu rozwiązaniu za pomocą jednej instalacji możliwe jest dostarczenie do budynku zarówno ciepła, jak i elektryczności.
Czytaj dalej
Oszczędzanie energii

Oszczędzanie energii

Oszczędzanie energii polega w głównej mierze na zmniejszeniu jej zużycia przy zachowaniu takich samych efektów. Mniejsze zużycie energii niesie ze sobą same korzyści. Do najważniejszych z nich zaliczyć należy ochronę środowiska naturalnego poprzez zmniejszoną emisję do atmosfery dwutlenku węgla oraz innych substancji szkodliwych. 
Czytaj dalej
Znajdź odpowiednie źródło energii

Znajdź odpowiednie źródło energii

Jaki rodzaj energii jest dla Ciebie najlepszy? Poniżej otrzymasz przegląd różnych rozwiązań. Wszystkie rozwiązania w zakresie ogrzewania i ciepłej wody użytkowej można znaleźć na tej stronie. Nie wiesz, które źródło energii jest odpowiednie dla Twojego domu? Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.
Czytaj dalej

Zapisz się do Newslettera

Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i wyprzedażach.