AFRISO - Armatura regulacyjna, wyposażenie kotłowni

ALVEUS - Zlewozmywaki kuchenne

AQUAFORM - Najwyższej jakości brodziki, kabiny, parawany, prysznice i wanny.

ARISTON - Światowy lider w produkcji podgrzewaczy, pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych i systemów solarnych.

BERETTA - Kotły gazowe, pompy ciepła, kolektory słoneczne, podgrzewacze wody.

CERSANIT - Ceramika sanitarna, wanny akrylowe, kabiny prysznicowe, brodziki i meble łazienkowe oraz płytki ceramiczne.

DANFOSS - Światowy producent komponentów dla chłodnictwa i klimatyzacji, ogrzewnictwa, dystrybucji wody.

DIAMOND - Producent armatury sanitarnej i instalacyjnej oraz systemów grzewczych.

EUROSTER - Przewodowe i bezprzewodowe regulatory temperatury do wszelkich urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych.

FERRO - Serwis dystrybutora techniki sanitarnej, instalacyjneji i grzewczej. Specjalnością firmy są baterie łazienkowe i baterie kuchenne.

GALMET - Specjalnością firmy Galmet jest technika grzewcza i Hybrydowe Systemy Grzewcze. W ofercie posiadamy kotły C.O. z podajnikiem i bez, zestawy solarne.

GEBO - Łączniki zaciskowe z żeliwa ciągliwego, obejmy naprawcze, rury stalowe faliste, zawory skośne, złączki gwintowane Quick ...

GIACOMINI - Jest producentem na skalę światową armatury sanitarnej, gotowych systemów rurowych cechujących się niezawodnością, jakością i łatwością zastosowania.

GORGIEL - Zajmuje się produkcją grzejników łazienkowy ,dekoracyjnych, w swojej ofercie ma również rozdzielacze do ogrzewania podłogowego, szafki do ogrzewania podłogowego i wiele innych akcesorii do instalacji co.

GROHE - Armatura łazienkowa, Prysznice ręczne i Systemy prysznicowe, Armatury kuchenne, Systemy instalacyjne i spłukujące.

HANSA - Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości armatur sanitarnych do łazienki i kuchni.

HEIMEIER - Oferuje szeroki asortyment siłowników, termostatów pokojowych, armatury uzupełniającej oraz zaworów regulacyjnych.

HONEYWELL - Dostarcza od lat rozwiązania poprawiające wydajność urządzeń i oszczędność energii, chroniące środowisko i zwiększające bezpieczeństwo ludzi i ich majątku.

IDEAL STANDARD - Pólnocno-amerykańska marka armatury i ceramiki wywodząca się z korporacji American Standard, której liczne produkty goszczą w połowie amerykańskich i europejskich domów.

IMMERGAS - Oferta firmy to ekonomiczne kotły grzewcze - kondensacyjne i tradycyjne - pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne.

INVENA - Dystrybutor najwyższej jakości produktów łazienkowych i instalacyjnych.

JUNKERS - Jest producentem nowoczesnych i energooszczędnych urządzeń przeznaczonych do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej - m.in. kotłów gazowych, przepływowych podgrzewaczy wody, pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych.

KERAMAG - Producent tworzy kolekcje wyposażenia łazienkowego odznaczające się nienagannym wyglądem, ciekawym designem oraz funkcjonalnością.

KFA - Jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce.

KOSPEL - Jest jednym z największych w Europie producentów podgrzewaczy wody i elektrycznych kotłów centralnego ogrzewania.

KOŁO - Kompleksowe rozwiązania łazienkowe.

NIBCO - Międzynarodowy producent i dostawca instalacji wodnych stosowanych zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemyśle.

OMNIRES - Producent i dystrybutor wysokiej jakości armatury łazienkowej, w tym baterii łazienkowych i kuchennych, kabin i zestawów prysznicowych oraz akcesoriów ...

OPOCZNO - Najbardziej uznana polska marka płytek ceramicznych. Lider w kreowaniu trendów we wzornictwie wykończenia i wyposażenia wnętrz.

ORAS - Pionier w dziedzinie baterii i natrysków, kierując się komfortem, oszczędnością energii i wody, bezpieczeństwem oraz wyglądem

POOLSPA - Producent wanien z hydromasażem oraz kabin parowych.

RAVAK - Wanny, kabiny prysznicowe, drzwi prysznicowe, wanny z systemami hydromasażu, brodziki, umywalki, meble łazienkowe, baterie łazienkowe i akcesoria.

REFLEX - Producent ciśnieniowych naczyń przeponowych do instalacji grzewczych, chłodniczych i solarnych, naczyń wzbiorczych z membraną do instalacji ciepłej wody.

ROCA - Kompletne wyposażenie łazienek: ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, baterie, wanny, kabiny, urządzenia do hydromasażu i dodatki łazienkowe.

SANPLAST - Jest producentem posiadającym w swojej ofercie kabiny prysznicowe, wanny z hydromasażem, wanny akrylowe, panele prysznicowe, brodziki.

TEKA - Specjalizuje się w produkcji urządzeń kuchennych, armatury łazienkowej, pojemników przemysłowych oraz kuchni profesjonalnych.

TRES - Zajmuje się produkcją baterii najwyższej jakości, zarówno łazienkowych, jak i kuchennych, paneli z hydromasażem, brodzików natryskowych i akcesoriów łazienkowych.

VIEGA - Viega oferuje rozwiązania w dziedzinie technik sanitarnych, grzewczych, gazowniczych, wody pitnej i kanalizacji oraz produkty wzornicze do łazienek.

WATT - Kolektory słoneczne - baterie słoneczne oraz kompletne systemy solarne. Zestawy z kolektorami płaskimi oraz próżniowymi.

WILO - Ekologiczne i ekonomiczne systemy pomp

ŻYWIEC - Wysokiej klasy urządzenia grzewcze


Zapisz się do Newslettera

Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i wyprzedażach.